Sezon na słońce

img_20180313_131716.jpg

Mia in Sunglasess by Playboy

bty

Mia in Sunglasess by Playboy

“Kocie oczy”- Trend pierwszy

Uwielbiane przez celebrytki i powielane przez rozmaite firmy  tzw. “kocie oczy” w okularach słonecznych odświeżyła i to z powodzeniem  marka Dior. W wielu odsłonach i kombinacjach firma trafiła w gusta większości kobiet.  Delikatne ramki, lustrzanki i elegancki wręcz wyrafinowany kształt dodaje uroku i klasy. Pasuje w zasadzie do każdej stylizacji. Dobrej jakości ochrona oczu jest dobrą inwestycją na której nie warto oszczędzać.

 

“Lenonki” – Trend drugi

Znane od wielu lat w tym sezonie przeżywają swój ponowny rozkwit. Często wybierane przez młode dziewczyny wybierane do stylu boho, zwiewnych sukienek, kojarzących się z latami “make love not wear”… Dobrze pasujące do drobniejszych twarzy, dla osób lubiących luz i umiejących bawić się designem.  W tym sezonie wyróżniają je kolorowe szkła i lustrzanki.

“Kwiaty” – Trend trzeci

Najbardziej radosny, wiosenny trend tego rezonu. Idealny detal do minimalistycznych, surowych stylizacji. Biżuteryjny akcent wspaniale współgrający z ognistą barwą ust. Fajny gadżet zwłaszcza dla młodszych dziewczyn. Kwiaty zdominowały nie tylko oprawki, ale również kształt słonecznych okularów. Prosta sukienka i taki detal z pewnością dodadzą charakteru każdej stylizacji.