Skandynawia kontra Włochy. Jesienne stylizacje z nowych sklepów online, które warto odwiedzić.

 

Platforma THE OUTNET. Sklep internetowy, w którym zdobędziesz wyjątkową odzież za całkiem rozsądne pieniądze. Jest to tańsza wersja popularnego sklepu Net-a-Porter, kochanego przez polskie i zagraniczne Celebrytki i Influencerki. Sklep wysyła rzeczy do Polski i tutaj warto zrobić większe zakupy, aby przesyłka była gratis. THE OUTNET prowadzi często bardzo fajne akcje promocyjne. Na przykład w ramach wietrzenia szafy, projektanci wystawiają tu swoje kolekcje, które można kupić w bardzo dobrej cenie. Sklep oferuje ubrania, dodatki i buty. Poniżej kilka znalezionych perełek na jesienny sezon.

 

 

 

Kolejna propozycja to założony przez byłego, włoskiego inwestora giełdowego Federico Marchettiego, sklepu oferującego rzeczy kilkuset luksusowych marek po wyprzedażowych cenach. Sklep YOOX  to miejsce,  gdzie włoscy designerzy otrzymali wirtualną przestrzeń do zagospodarowania swojego zamiłowania do piękna. Co tutaj udało mi się znaleźć? Popatrzcie.

 

 

 

 

Kolejna propozycja to najnowsza marka skandynawskiej grupy H&M. NYDEN   oferuje luksusowe, bo w limitowanej ilości, ubrania w przystępnych cenach. Właściciel  uznał, że  ubrania będą projektować  influencerzy, gdyż są bliżej ulicy i to oni wyznaczają trendy. Dlatego też nie zatrudnił żadnego znanego projektanta. Marka stworzona dla millenialsów.  Sama nazwa sklepu sugeruje, że po marce można spodziewać się czegoś innego Ny (nowe) Den (to). Brzmi obiecująco? Marka stawia na mocne relacje z jej klientami.  Zerknijcie czy jej propozycje przypadną Wam do gustu.

 

 

 

 

Ostatnia propozycja to  firma HOPE , marka pochodząca ze Sztokholmu. Firma stawia na minimalizm, prostotę i tkaniny bardzo dobrej jakości.  To elegancki streetwear dla kobiet lubiących ubierać się wygodnie i dobrze wyglądać. HOPE jest alternatywą dla globalnych, wszechobecnych trendów. Niemal natychmiast marka stała się ulubieńcem szwedzkiego establishmentu. Do tej pory otrzymała wiele nagród i nominacji.  Oto kilka propozycji tej skandynawskiej marki.

 

Sklepy odzieżowe online chcą zaskakiwać i spełniać Twoje marzenia. A ich założyciele lubią gdy dużo się dzieje i często wypuszczają nietuzinkowe, limitowane kolekcje ubrań. Dlatego warto zaglądać do sieci czasem by się zainspirować a innym razem zdobyć wyjątkowy ciuch. „Prawdziwy ślad luksusu tkwi nie w wielkim geście, ale prostych rzeczach”

MIA