REGULAMIN PROMOCJI „Karta Podarunkowa”

1. Organizatorem Promocji “Voucher” i „Karta Podarunkowa” (w dalszej części zwanej “Promocją”) jest My Image Art. Monika Cieśluk 05-532 Solec, ul. Słonecznikowa 12, NIP: 118-017-34-63, REGON: 383441693 (w dalszej części zwana “Organizatorem”).

2. Promocja odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie (w dalszej części zwanym “Regulaminem”), który dostępny jest on-line na stronie internetowej www.my-image-art.com.

I. Zasady promocji.

1. Przed wzięciem udziału w promocji Uczestnik jest obowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem i zaakceptować go.

2. Promocja trwa od 01 Października 2019 roku do odwołania.

3. W Promocji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 roku życia) posiadające obywatelstwo Unii Europejskiej, z wyjątkiem pracowników Organizatora.

4. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest wpisanie w skazanym polu w formularzu kodu widniejącego na promocji,

5. Po dokonaniu czynności, o których mowa w pkt 4 powyżej Uczestnik Promocji będzie upoważniony do otrzymania 15% zniżki wartości zamówienia, do wykorzystania przy dokonaniu zakupów w sklepie internetowym My Image Art. W przypadku zakupu kilku towarów w sklepie internetowym w warunkach opisanych w zdaniu poprzedzającym, kod promocyjny będzie sumowany. Cena jednostkowa lub wartość (w przypadku zakupu kilku sztuk) zakupionego asortymentu zostanie proporcjonalnie obniżona w granicach zniżki, przyznanej kodem rabatowym.

6. Promocja dotyczy zarówno przedmiotów standardowych jaki i spersonalizowanych będących częścią oferty dostępnej na stronie internetowej www.my-image-art.com

6. Kod zniżkowy jest jednorazowy i nie podlega wymianie na jego równowartość pieniężną.

9. W przypadku odstąpienia od umowy, Klientowi zwracana jest cena asortymentu uwzględniająca przyznaną na kupiony asortyment towar zniżkę.

10.  Kod rabatowy nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w sklepie internetowym www.my-image-art.com