O nas

MODA SPORTOWA

Fitness to nasza miłość i styl życia. Wszystkie sprzedawane komplety sportowe są testowane pod względem wytrzymałości  przez nasze testerki, łącznie z praniem i intensywnym użytkowaniem podczas treningów. Prezentowane na stronie sportowe ubrania są produkowane w Azji.

Nawiązaliśmy jednak stałą współpracę w dystrybutorem w Holandii, który  wszystkie oferowane produkty posiada w swoim magazynie w Hadze. Dzięki temu możemy osobiście, w siedzibie firmy sprawdzać jakość, kolorystykę, trwałość tkaniny i design zanim zdecydujemy się na wybrany model. To właśnie daje Wam gwarancję zakupu dobrych jakościowo ubrań, które są niezwykle ważne przy uprawianiu sportu i nie jest tu istotne czy jest to spokojna joga czy wymagający Cross Fit. Te zestawy muszą z Wami współpracować i to na najwyższych obrotach.

MODA GLAMOUR

Polska marka modowa, która pragnie zaprosić do swojego świata kobiety kochające piękno, ceniące  indywidualizm a także te, które wciąż szukają własnej drogi w świecie mody. Autorką i projektantką wszystkich prezentowanych sukni jest właścicielka firmy Monika Cieśluk. Jako zespół tworzymy doskonałe jakościowo kreacje, perfekcyjnie skrojone na miarę kobiecych oczekiwań. Projektowane suknie cechuje eklektyzm, przepych, luksus i ciekawe faktury. Pracujemy  z wysokiej jakości tkaninami. O  formie i stylu naszych projektów  decydują wpływy czerpane ze światowych wybiegów mody, zarówno współczesnego stylu jak i trendów  minionych dekad.

Sztuka, bogactwo form, kolorów,  dalekie wyprawy i kobiety glamour to największa inspiracja naszych kolekcji. Marka stawia na krótkie, limitowane kolekcje. Realizujemy również zamówienia na miarę, czyli kreacje niepowtarzalne, wyjątkowe i dopasowane do preferencji naszych klientek. Pomagamy w ten sposób nadać charakter stylizacji oraz dopasować wybrany model do figury tak, aby wydobyć wszelkie atuty i unikalne piękno kobiety.

Cart
  • No products in the cart.